Hakkımızda

Mükemmel titizlik ve uzmanlık ile seçilmiş dünyanın yirmibeşi aşkın farklı ülkesindeki yeşil çekirdek kahve üreticisi ortaklarımızı sizlerle buluşturuyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

DelfianoCoffeeBeans olarak kavurmacılar, işletme sahipleri, ihracatçılar, ithalatçılar, baristalar ve STK’lar dahil kahve tedarik zincirinin tüm paydaşlarıyla kahve severlere daha iyi bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Dinamik kahve sektöründe yaratıcılığı teşvik etmek, kahvenin tüm yönleriyle tanınmasını sağlamak, küresel çapta kahve sektöründeki değişikliklerin yakinen takip edilmesini kolaylaştırmak ve ulusal ve uluslararası kahve kültüre katkı koymak amacıyla bir araya gelen DelfianoCoffeeBeans ekibi tüm kahve severleri bu tutkuyu paylaşmaya davet ediyor.

Türkiye kahve sektörünü nitelikli yeşil çekirdek kahve ile buluşturan, işletme sahiplerine kahve pazarı ve son tüketici dinamikleri hakkında danışmanlık yaparak, firmalara özel kavurma profilleri sunan DelfianoCoffeeBeans, kahve deneyimlerinde müşterilerine çok yönlü destek sunmayı hedefler. Dünyanın 25 farklı ülkesindeki nitelikli kahve üreticileriyle Türk kahve severler arasında bir köprü olma amacıyla ‘’topraktan fincana’’  kahve prosesinin her aşamasında etkin olmak, ihtiyaçlar ve beğeniler doğrultusunda ulusal kahve kültürüne katkı koymak temel amacımızdır.  Müşterilerimizin memnuniyetinden asla taviz vermeden yüksek kaliteli, doğru seçilmiş ve zamanında teslim alınabilen nitelikli kahveleri onlarla buluşturarak, arz, talep ve çevre dengesinin gözetilmesi ilkesiyle hareket eden DelfianoCoffeeBeans kalite, şeffaflık ve sürdürülebilirliğe azami özen göstermektedir. Nitelikli yeşil çekirdek kahveler aranan cup profilleri doğrultusunda doğrudan yetiştirildiği coğrafyada plantasyon koşulları, üretim ve işleme prosesleri, depolama ve nakliye şartları kontrol edilerek, nitelikli kahve tüketicilerine ve Türk damak tadına uygun olarak seçilip ithal edilmektedir.

Kahve deneyimini DelfianoCoffeeBeans ile paylaşmak, fiyat, sipariş ve numune talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin…